درباره ما

درباره شرکت آذرفام

شرکت صنایع راهبر آذرفام فعالیت خود را از سال 93 و با هدف تامین و ارائه تجهيزات شبكه، سرور، وايرلس، ويپ و همچنین خدمات گارانتی، خدمات پس از فروش، تنظیم و راه اندازی تجهیزات و نصب آنها و برگزاری کلاس های آموزشی، شروع به فعالیت نموده است.
این شرکت با به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، و با استفاده از دانش مهندسی به ارائه بهترین مشاوره و راهکارها برای پروژه ها و همچنین تامین محصولات با کیفیت و قیمت مناسب اقدام می کند.
ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال رایگان کالا ، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف ، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.
شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه اقدام نمایید.

پیام مدیر عامل

شرکت صنایع راهبر آذرفام تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه و مدیریت جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، که برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت صنایع راهبر آذرفام که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت از آنان است، در دستور کار شرکت قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش فنی و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت صنایع راهبر آذرفام است.
در این میان شرکت صنایع راهبر آذرفام هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید مدیران لایق و اندیشمند خود همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود برداشته تا اهداف از پیش تعیین شده اش را محقق سازد.

داود باقری آذرفام
مدیر عامل شرکت صنایع راهبر آذرفام

چرا ما؟

شرکت صنایع راهبر آذرفام به ارائه تجهيزات شبكه، سرور، وايرلس و ويپ پرداخته و همچنین خدمات گارانتی، خدمات پس از فروش، تنظیم و راه اندازی تجهیزات و نصب آنها در دستور کار شرکت می باشد. برتری این شرکت و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:
- نیروی انسانی متخصص و کارآمد
- ظرفیت بالای تامین تجهیزات
- تامین تجهیزات بر اساس نیاز یا سفارش مشتری
- ارائه محصولات با کیفیت
- خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر کشور
- ارائه راهکارهای شبکه بر طبق پروژه های تعریف شده توسط مشتریان
- قیمت مناسب
- ارسال رایگان به تمام نقاط کشور برای مبالغ بالای یک میلیون تومان