خدمات مشتریان

خدمات مشتریان در واقع تدارک خدمات به مشتری، قبل از خرید، در جریان خرید و پس از عرضه و فروش محصولات به آنهاست. این خدمات مجموعه ای از فعالیت ها را شامل می شود که برای افزایش رضایت مشتری طراحی شده اند.
امروزه شرکت های بزرگ و موفق برای جذب و افزایش مشتریان خود، خدمات متنوعی را از قبیل تضمین تعویض، گارانتی، بازگرداندن کالای معیوب، ارسال رایگان و ... ارائه می کنند. سیستم قدرتمند «آلور یار» همه این موارد را در نظر گرفته و از نظر نرم افزاری از آنها پشتیبانی می کند.

- تعویض

24 ساعت تضمین تعویض پس از دریافت کالا، ویژه ی مشتریان شرکت صنایع راهبر آذرفام
مشتریان شرکت برای انجام آزمایش کالای خریداری شده تا 24 ساعت پس از دریافت کالا فرصت دارند. در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، شرکت ، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود. چنانچه کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد، مشتریان ارجمند دو انتخاب خواهند داشت؛
1- دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
2- انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی
لازم به توضیح است که در هر دو حالت، این پروسه حداکثر ظرف 3 روز کاری انجام خواهد شد.

شرایط تعویض کالا

1- مشتری باید ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا،نسبت به اعلام ایراد فنی کالای خریداری شده اقدام کند.
2- ایراد فنی می بایست به تأیید کارشناسان شرکت صنایع راهبر آذرفام برسد.
3- ایراد ناشی از استفاده ی نادرست از کالای خریداری شده، ضربه و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
4- کالای خریداری شده حتما دارای گارانتی باشد.
5- چنانچه ایراد فنی مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ی ارسال بر عهده ی خریدار است.

- گارانتی

کلیه ی محصولات شرکت صنایع راهبر آذرفام دارای گارانتی 1 سال از زمان صدور فاکتور می باشند.

- شرایط گارانتی

- زمان انقضای گارانتی بر حسب تاریخ ثبت شده در فاکتور فروش و بر طبق شماره سریال دستگاه محاسبه می شود
- اطمینان از سالم بودن ظاهر محصول، برچسب سریال هنگام تحویل کالا بر عهده مشتری می باشد
- گارانتی فقط با برچسب مخصوص گارانتی بر روی دستگاه دارای ارزش قانونی بوده و در صورت مخدوش شدن یا عدم وجود برچسب، گارانتی فاقد اعتبار است
- از تحویل گرفتن محصولاتی که برچسب گارانتی آنها مخدوش شده باشد، خودداری نمایید
- ضمانت نامه حتما باید ممهور به مهر فروشنده بوده و تاریخ خرید در آن قید شود

مواردی که شامل گارانتی نمی شود

تحت شرایط ذیل گارانتی محصول باطل می گردد :
- سپری شدن مدت زمان گارانتی.
- صدمات ناشی از نوسانات الکتریکی.
- وجود هرگونه ضربه فیزیکی،شکستکی وسوختگی قطعات الکترونیکی.
- برداشتن یا پاره شدن برچسب گارانتی.
- مخدوش یا حذف شماره سریال دستگاه.
- محصول توسط اشخاص یا مراکز سرویس غیرمجاز تعمیر،دستکاری یا باز شود.
- صدمات و نقصهای ایجاد شده بر اثر حوادث طبیعی و غیر مترقبه (شرایط فورس ماژور).
- استفاده در شرایط نامناسب محیطی مانند رطوبت و حرارت و یا استفاده در محیطهای خارج از موقعیتها و یا شرایط بیان شده در دفترچه راهنما.
- استفاده نادرست و غلط برخلاف شرایط مندرج در راهنمای دستگاه.
- انجام خدمات گارانتی فقط شامل قسمت سخت افزاری دستگاه بوده و شامل قسمت نرم افزاری دستگاه نمی باشد.
- گارانتی فقط شامل محصول اصلی بوده و شامل لوازم جانبی آن نمی شود

- رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های شرکت صنایع راهبر آذرفام بوده است و شرکت در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی شرکت، خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

1- اشکال در کالای خریداری شده

از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر، شرکت صنایع راهبر آذرفام فرصت تست کالاهای فروخته شده را 24 ساعت پس از تحویل در نظر گرفته است.
جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن 041-33324929 و 041-33324869 و یا ارسال ایمیل بهsales@azarfam.com در قسمت تماس با ما به واحد فروش شرکت اطلاع داده شود.
کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان شرکت تأیید شود، کالا تعویض خواهد.
برای ارسال کالای دارای ایراد به شرکت، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود، را شامل نمی شود.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

2- مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:
در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر 24 ساعت پس از دریافت کالا به شرکت اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن 041-33324929 و 041-33324869و یا ارسال ایمیل بهsales@azarfam.com در قسمت تماس با ما به واحد فروش شرکت اطلاع داده شود.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش شرکت صنایع راهبر آذرفام ، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده شرکت صنایع راهبر آذرفام است.

3- آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شرکت صنایع راهبر آذرفام تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت پس از تحویل سفارش به واحد فروش شرکت اطلاع داده شود.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به واحد فروش شرکت صنایع راهبر آذرفام ارسال شود.
در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت عودت شود.

4- انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش شرکت اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 24 ساعت، باید انصراف خود را به واحد فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط شرکت دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن 041-33324929 و 041-33324869 و یا ارسال ایمیل بهsales@azarfam.com در قسمت تماس با ما به واحد فروش شرکت اطلاع داده شود.

شیوه های پرداخت و حمل

1- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، این امکان را فراهم آورده ایم در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تهران و تبریز باشد، هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.
با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.

2- پرداخت نقدی با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تهران و تبریز است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. این کار از طریق دستگاه های کارت خوان سیار (POS) قابل انجام است.

3- پرداخت به صورت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریقیق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.
جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.
شماره ی کارت 6219-8610-1999-9415 بانک سامان به نام داود باقری آذرفام
شماره ی کارت 5892-1011-4101-5913 بانک سپه به نام داود باقری آذرفام

4- واریز به حساب

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ خرید را به یکی از حساب های ذیل پرداخت و فیش واریزی را به شماره ی 041-33324929 یا 041-33324869 فکس نمایند.
حساب شماره ی 960480013769161 نزد بانک سامان به نام داود باقری آذرفام
حساب شماره ی 1621300673211 نزد بانک سپه به نام داود باقری آذرفام

5- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه مشتریان شرکت صنایع راهبر آذرفام می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت شرکت و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

روش های ارسال

1- ارسال رایگان در سراسر ایران

تحویل رایگان شرکت صنایع راهبر آذرفام ویژه ی سفارش های با مبلغ بالای یک میلیون تومان برای سراسر کشور می باشد. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در همان روز امکان ارسال دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد ارسال می‌گردند.
توجه داشته باشید که تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از یک میلیون تومان می‌شود.
هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف شرکت صنایع راهبر آذرفام با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

2- پیک موتوری

ارسال با پیک موتوری فقط در شهرهای تهران و تبریز صورت می گیرد و هزینه ی آن برای خریدهای بیشتر از یک میلیون تومان به عهده شرکت و برای خریدهای کمتر از آن به عهده ی خریدار است.

3- پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. هزینه ارسال با پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

4- پست سفارشی

سفارش های ثبت شده با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی، توسط شرکت پست تعیین می شود.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید : tntsearch.post.ir

5- ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.

6- ارسال با تیپاکس

تیپاكس یک شركت حمل و نقل خصوصی است كه تنها در برخی شهرهای ایران خدمات رسانی می کند (شهرها و شهرستانهای بزرگ).
زمان حمل بسته در این روش 1 تا 2 روز است (شهرهای راه نزدیك 1 روزه و شهرهای راه دور 2 روزه) و هزینه حمل بسته ها نیز با توجه به وزن بسته ها تعیین می شود . در این روش بسته ها به صورت پسكرایه ارسال می شوند و به این معنی كه تنها هزینه خدمات در زمان سفارش دریافت می شود و هزینه حمل بسته در زمان تحویل بسته به مشتری از وی دریافت می شود . كمترین وزن در نظر گرفته شده در این روش ، 6 كیلوگرم است كه بسته هایی كه سبك تر باشند نیز همان 6 كیلوگرم در نظر گرفته می شوند و هزینه ارسال نیز بر اساس آن تعیین می شود. شیوه حمل بسته با این روش بسیار مناسب تر از پست است(بسته به صلاحدید شرکت محترم تسهیل گستر متن تحویل با تیپاکس می تواند تصحیح شود) .

X
آواتار موبایل
منوی اصلی x
آواتار موبایل
دسته بندی x