محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-33324869

تجهیزات سرور

از لحاظ سخت افزاری، سرور به کامپوترهایی اطلاق می شود که برای میزبانی برنامه های نرم افزاری در محیط شبکه طراحی شده اند.

با وجودی که هر کامپیوتر شخصی می تواند به عنوان سرور عمل کند، اما یک سرور اختصاصی(Dedicated Server) قابلیت هایی دارد که آن را برای محیط های بزرگ مناسب تر می سازد. از جمله این قابلیت ها می توان به پردازنده قوی تر، رم ارتقا یافته، منبع تغذیه قوی تر و اتصالات شبکه بیشتر اشاره کرد.

سرورهای HP :

سرورهاي HP ، همواره در رده پرفروش ترين سرورها قرار دارند. اين سرورها به همراه مجموعه‌اي از ابزارهاي مختلف براي مديريت، ذخيره سازي اطلاعات و تجهيزات جانبي، قابليت ارائه سرويسهاي مورد نياز براي سازمانها و محيطهاي كاري با كيفيت فوق را دارا هستند.

شرکت هیولت پاکار (Hewlett-Packard) که به HP شهرت دارد در سال 1939 توسط بیل هیولت و دیوی پاکارد در شهر پالوآلتو کالیفرنیای آمریکا تاسیس شد. شرکت اچ پی یک شرکت آمریکایی چند ملیتی در حوزه فناوری اطلاعات است. ساختمان مرکزی این شرکت در دره سیلیکون در ایالت کالیفرنیا در آمریکا قرار دارد و در واقع اچ پی قدیمی ترین شرکت این دره محسوب می شود.

 

شرکت صنایع راهبر آذرفام در زمینه تامین و عرضه سرورهای HP آماده ارائه خدمت به مشتریان خود می باشد و خدمات زیر را در زمینه سرورهای شبکه ارائه می نماید :

- تامین انواع سرور، Encloser و تجهیزات وابسته
- تهیه نرم افزارهای مورد نیاز سرور
- تهیه انواع رک، Switch ،UPS و ...
- اجرای اتاق سرور و تجهیزات وابسته به آن
- تامین انواع نرم افزارهای سیستم سرور و شبکه