محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-33324869

مانیتورینگ و دوربین مدار بسته

اصطلاح (CCTV) یک عبارت حرفه ای است که در سراسر جهان به عنوان اصطلاح مشترکی مابین مخاطبان سیستم های حفاظتی مدار بسته کاربرد دارد.

در واقع سیستم های حفاظتی دوربین مدار بسته به سیستم هایی اطلاق می گردد که دارای یک چرخه و سیکل بسته ای برای قرار گرفتن یکسری تجهیزات در کنار هم برای دستیابی به یک هدف مشترک که همانا داشتن تصویری اختصاصی از محیط مورد نظرمان برای رصد هر چه مناسب تر فعالیت های پیرامون مان می باشد.

از لحاظ سیگنال دوربین های مدار بسته به دو نوع آنالوگ و دیجیتال(IP) تقسیم بندی می شوند. دوربین های آنالوگ کیفیت پایین تری نسبت به دوربین های دیجیتال دارند. از جمله ویژگی های مهم دوربین های دیجیتال، تحت شبکه بودن این دوربین ها می باشد که مزایای بسیاری را به همراه می آورد.

 

دوربین ها همچنین از لحاظ کاربرد و شکل ظاهری به انواع مختلف زیر تقسیم بندی می شوند :

- دوربین های دام dome

- دوربین های بالت Bullet

- دوربین های صنعتی

- دوربین های مینیاتوری

- دوربین های مادون قرمز IR

- دوربین های اسپید دام (دوربین های چرخشی ptz)

 

دستگاه های ذخیره سازی :

دستگاه DVR : دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال Digital Video Recording  که به اختصار DVR نامیده می شود یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربین های مداربسته آنالوگ است. این سیستم قابلیت های فرآوانی را برای دوربین ها فرآهم می کند. شامل ضبط تصاویر با فرمت های تصویری و کیفیت های مختلف ، قابلیت های هشداری متنوع ، ارتباط با شبکه و بکارگیری نرم افزارهای کاربردی.

دستگاه NVR : دستگاه کنترل و ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته دیجیتال تحت شبکه را Network Video Recording یا به اختصار NVR می نامند. این دستگاه بر مبنای کنترل دوربین های شبکه طراحی شده و مدل های مختلف آن در ابعاد مختلف موجود است. این سیستم امکان کنترل دوربین های ip و ذخیره سازی تصاویر آنها را فراهم می کند.

سرورهای شبکه : همچنین جهت کنترل و ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته دیجیتال تحت شبکه می توان از سرورهای شبکه به جای NVR استفاده نمود.

 

شرکت صنایع راهبر آذرفام مفتخر تمامی نیاز مشتریان خود را در زمینه دوربین های مداربسته(CCTV) و مانیتورینگ پاسخگو بوده و خدمات زیر را به مشتران خود عرضه نماید :

- طراحی و پیاده سازی سیستم های مانیتورینگ و دوربین مداربسته
- تامین انواع دوربین های مداربسته
- تامین و راه اندازی تجهیزات ضبط و پخش شامل NVR ،DVR و کامپیوتر
- تامین و راه اندازی نرم افزارهای مانیتورینگ و دوربین مداربسته