محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-33324869

خدمات مشتریان

خدمات مشتریان

تعویض

شرایط و مدت زمان تعویض کالا

24 ساعت تضمین تعویض کالا، ویژه ی مشتریان شرکت صنایع راهبر آذرفام
مشتریان شرکت برای انجام آزمایش کالای خریداری شده تا 24ساعت فرصت دارند. در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، شرکت، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود. چنانچه کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد، مشتریان ارجمند دو انتخاب خواهند داشت؛
1. دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
2. انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی
لازم به توضیح است که در هر دو حالت، این پروسه حداکثر ظرف 3 روز کاری انجام خواهد شد.

شرایط تعویض کالا

1. مشتری باید ظرف 24ساعت پس از دریافت کالا، نسبت به اعلام ایراد فنی کالای خریداری شده اقدام کند.
2. ایراد فنی می بایست به تأیید کارشناسان شرکت صنایع راهبر آذرفام برسد.
3. ایراد ناشی از استفاده ی نادرست از کالای خریداری شده، ضربه و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
4. کالای خریداری شده حتما دارای گارانتی باشد.
5. چنانچه ایراد فنی مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ی ارسال بر عهده ی خریدار است.

گارانتی

کلیه ی محصولات شرکت صنایع راهبر آذرفام دارای  1 سال گارانتی  از زمان صدور فاکتور می باشند.

شرایط گارانتی

 زمان انقضای گارانتی بر حسب تاریخ ثبت شده در فاکتور فروش و بر طبق شماره سریال دستگاه محاسبه می شود.
 اطمینان از سالم بودن ظاهر محصول، برچسب سریال هنگام تحویل کالا بر عهده مشتری می باشد.
 گارانتی فقط با برچسب مخصوص گارانتی بر روی دستگاه دارای ارزش قانونی بوده و در صورت مخدوش شدن یا عدم وجود برچسب، گارانتی فاقد اعتبار است.
 از تحویل گرفتن محصولاتی که برچسب گارانتی آنها مخدوش شده باشد، خودداری نمایید.
 ضمانت نامه حتما باید ممهور به مهر فروشنده بوده و تاریخ خرید در آن قید شود.

مواردی که شامل گارانتی نمی شود

تحت شرایط ذیل گارانتی محصول باطل می گردد:

 سپری شدن مدت زمان گارانتی.
 صدمات ناشی از نوسانات الکتریکی.
 وجود هرگونه ضربه فیزیکی،شکستکی وسوختگی قطعات الکترونیکی.
 برداشتن یا پاره شدن برچسب گارانتی.
 مخدوش یا حذف شماره ی سریال دستگاه.
 محصول توسط اشخاص یا مراکز سرویس غیرمجاز تعمیر، دستکاری یا باز شود.
 صدمات و نقص های ایجاد شده بر اثر حوادث طبیعی و غیرمترقبه (شرایط فورس ماژور)
 استفاده در شرایط نامناسب محیطی مانند رطوبت و حرارت و یا استفاده در محیط های خارج از موقعیت ها و یا شرایط بیان شده در دفترچه راهنما.
 استفاده نادرست و غلط برخلاف شرایط مندرج در راهنمای دستگاه.
 انجام خدمات گارانتی فقط شامل قسمت سخت افزاری دستگاه بوده و شامل قسمت نرم افزاری دستگاه نمی باشد.
 گارانتی فقط شامل محصول اصلی بوده و شامل لوازم جانبی آن نمی شود.

رویه های بازگرداندن کالا

 آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های شرکت صنایع راهبر آذرفام بوده است و شرکت در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی شرکت خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

اشکال در کالای خریداری شده

از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر، شرکت صنایع راهبر آذرفام  فرصت تست کالاهای فروخته شده را 24 روز کاری پس از تحویل در نظر گرفته است.
جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن 04133324929 و 04133324869 و یا ارسال ایمیل به sales@azarfam.com در قسمت تماس با ما به واحد فروش شرکت اطلاع داده شود.
کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان شرکت تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد.
برای ارسال کالای دارای ایراد به شرکت، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود، را شامل نمی شود.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:
در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا به شرکت اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن 04133324929 و 04133324869 و یا  از طریق ارسال ایمیل به sales@azarfam.com در قسمت تماس با ما به واحد فروش شرکت اطلاع داده شود.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش شرکت صنایع راهبر آذرفام، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده شرکت صنایع راهبر آذرفام است.

آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شرکت صنایع راهبر آذرفام تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت پس از تحویل سفارش به واحد فروش شرکت اطلاع داده شود.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به واحد فروش شرکت صنایع راهبر آذرفام ارسال شود.
در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت عودت شود.

انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش شرکت اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 24 ساعت، باید انصراف خود را به واحد فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط شرکت دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن 04133324929 و 04133324869 و یا ارسال ایمیل به sales@azarfam.com در قسمت تماس با ما به واحد فروش شرکت اطلاع داده شود.