محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-33324869

بلاگ


تحریم دامنه های ایران توسط رجیسترار Resello

 • مقالات مرتبط
 • اخیرا، زمزه‌هایی مبنی بر تحریم ایرانیان توسط شرکت Realtime Register به گوش می‌رسید. این شرکت که در ایران با برند ریسلو (Resello) شناخته می‌شود، بزرگ‌ترین شرکت ثبت‌کننده‌ی دامنه‌ی کاربران ایرانی نیز محسوب می‌شود.

  ادامه مطلب

  تکنولوژی FTTH چیست و ساختار آن به چه شکل است؟

 • مقالات مرتبط
 •  قبل از آنکه بگوییم FTTH چیست بهتر است راجع به عبارت FTTX صحبت کنیم. FTTx به ساختارهای مختلف انتقال سیگنال توسط فیبر نوری (همراه با کابل مسی) اشاره می کند. از جمله این ساختارها می توان به FTTC ,FTTB ,FTTC ,FTTN  و FTTO و….. اشاره کرد. FTTH و FTTO تنها ساختارهایی هستند که تماماً توسط فیبر نوری پیاده سازی می گردد. در ساختار FTTH ، فیبرنوری از مرکز تلفن محلی (OLT) تا تجهیزات مشترک ( ONT) ادامه می یابد. این ساختار حالت ایده آل برای مشترک بوده ولی هزینه کلی آن نسبت به سایر روش‌ها (هم برای اپراتورها و هم برای کاربران) گران تمام می شود. در واقع در این تکنولوژی FTTX پیشروی فیبرهای نوری به سمت منازل مشترکین در شبکه دسترسی اتفاق می افتد.

  ارتباطات پهن باند فیبر به خانه، یا همان FTTH ،معرف ارتباطات کابل فیبرنوری برای اماکن به صورت اختصاصی می باشد. این چنین سیستم ها که بر اساس نور هستند، توان انتقال انبوهی از اطلاعات به شکل کارآمدتری از قبیل: تلفن، ویدیو، داده و غیره را در مقایسه با شیوه سنتی کابل های مسی با قیمتی تقریباً مساوی دارا هستند. FTTH برای کارکردن به هر دو شبکه فعال(Active) ومنفعل(Passive) نیاز دارد.
  ادامه مطلب

  با ابزار جدید مایکروسافت از شر پیغام‌های خطا در بخش Windows Update راحت شوید

 • مقالات مرتبط
 • مایکروسافت به تازگی ابزار رایگان و بر پایه وب جدیدی را منتشر کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد ضمن گزارش مشکلات خود با بخش Windows updates در سیستم عامل‌های ویندوز 10، ویندوز 8.1 و ویندوز 7، راهنمایی‌های لازم برای رفع مشکلات رایج در این بخش‌ها را نیز دریافت کنند. جزییات بیشتر را در ادامه مطلب دنبال کنید.


  ادامه مطلب

  نحوه ریست آداپتور های شبکه در ویندوز 10

 • مقالات مرتبط
 • این روزها یکی از رنج‌آورترین اتفاقات کار با کامپیوتر وقتی به وجود می‎آید که دستگاه شما به هیچ وجه قصد ندارد به اینترنت متصل شود و تمام راه‌حل‎های به کار گرفته شده از جانب شما نیز به رفع مشکل کمک نمی‎کند. در چنین شرایط نااميدکننده‎ای آخرین کاری که شما می‎توانید امتحان کنید، ریست کردن آداپتور(های) شبکه است. هر چند بعد از این کار شما مجبور هستید تمام تنظیمات را دوباره انجام دهید، اما بازگرداندن آداپتور شبکه به تنظیمات پيش‌فرض خود در بسیاری از موارد می‎تواند به رفع مشکلات مربوط به اتصال شبکه به شما کمک کند. آخرین نسخه از ویندوز 10 روش ساده‎ای را برای ریست کردن آداپتورهای شبکه در اختیار شما قرار می‎دهد. در این مقاله نحوه انجام این کار را بررسی خواهیم کرد.

  ادامه مطلب

  ویژگی های امنیتی Windows Server و Hyper-V نسخه 2016

 • مقالات مرتبط
 • امنیت موضوعی بسیار مهم برای هر سازمان است؛ به همین دلیل همه غول های نرم افزاری جهان نظیر Microsoft در حال سرمایه گذاری گسترده برای تامین امنیت بیشتر تکنولوژی های تولید شده است در مطلب کوتاه به معرفی اجمالی ویژگی های امنیتی Windows Server و Hyper-V نسخه 2016 خواهیم پرداخت.

  مایکروسافت با معرفی Windows Server 2016 ، قابلیت های امنیتی چند لایه پیشرفته جدیدی را معرفی کرده است که از راه های زیادی حفاظت از زیرساخت (Infrastructure) را فراهم می کند. در واقع یکی از موارد امنیتی Windows Server 2016 جلوگیری از حمله ها و فعالیت های مشکوک است، این قابلیت با استفاده از ویژگی های جدید در کنترل دسترسی های خاص انجام می پذیرد که به حفاظت از Virtual Machine ها و دیگر Platform ها قبل از پدیدار شدن تهدید های احتمالی صورت میگیرد.

  ادامه مطلب

  123