محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-33324869

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

50002


ماژول SFPسینگل مد (SM)با دیتا ریت 1.25G،طول موج 1310nmو برد مفید 20کیلومتر

سفارش تلفنی: 041-33324869

حمایت از خریدار

ارسال رایگان در سراسر کشور برای خریدهای بیشتر از یک میلیون تومان، ارسال رایگان با پیک موتوری در تبریز و تهران برای خریدهای بیشتر از 1 میلیون تومان، ارسال با پست پیشتاز و سفارشی، ارسال با باربری، و ارسال با تیپاکس
زمان تحویل بسته به زمان تحویل به پست و نوع روش ارسال بین 2 تا 6 روز خواهد بود.
پرداخت آنلاین، واریز به حساب، پرداخت به صورت کارت به کارت
تعویض و بازگشت کالا تا 1 روز پس از تحویل
تضمین امنیت خرید، 1 سال گارانتی برای کلیه محصولات

توضیحات

ماژول فیبر نوری S-31DLC20D یک ماژول SFP مناسب جهت استفاده با فیبرهای نوری سینگل مد بوده و دارای کانکتورهای LC و طول موج 1310nm می باشد. حداکثر طول کابلی که این SFP پشتیبانی می نماید 20 کیلومتر می باشد. این ماژول بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب SFP دارند، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود.
مشخصات
مشخصات محصول
کد محصول 50002
مدل محصول S-31DLC20D
کارخانه سازنده MikroTik
مشخات کارت وایرلس
نوع ماژول SFP
مد سینگل مد(SM)
Data Rate 1.25G
برد مفید 20K
طول موج 1310nm
کانکتور Dual LC

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

سوال در مورد محصول

سوال و پاسخی در مورد این محصول وجود ندارد.

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: ماژول فیبر نوری میکروتیک S-31DLC20D

آیا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

  • سوال بپرسید
  • تماس بگیرید: 
    041-33324869