محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-33324869

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode

400011


موجود

ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode

سفارش تلفنی: 041-33324869

حمایت از خریدار

ارسال رایگان در سراسر کشور برای خریدهای بیشتر از یک میلیون تومان، ارسال رایگان با پیک موتوری در تبریز و تهران برای خریدهای بیشتر از 1 میلیون تومان، ارسال با پست پیشتاز و سفارشی، ارسال با باربری، و ارسال با تیپاکس
زمان تحویل بسته به زمان تحویل به پست و نوع روش ارسال بین 2 تا 6 روز خواهد بود.
پرداخت آنلاین، واریز به حساب، پرداخت به صورت کارت به کارت
تعویض و بازگشت کالا تا 1 روز پس از تحویل
36ماهه وردسان
تضمین امنیت خرید، 1 سال گارانتی برای کلیه محصولات

توضیحات

امروزه اگر می خواهیم داده ای را انتقال دهیم بایستی از Transceiver ها استفاده کنیم. امروزه بهترین رسانه ای که برای انتقال سیگنال ها مورد استفاده قرار می گیرد فیبر نوری است که با استفاده از نور سیگنال را منتقل می کند. معروفترین ماژول هایی که امروزه در تجهیزات زیرساخت ارتباطی برای فیبر نوری به عنوان Transceiver مورد استفاده قرار می گیرد ماژول های XFP و SFP هستند. با استفاده از این ماژول شبکه ها شما می توانید کیفیتی مطلوبی از ارتباطات شبکه و زیرساخت خود را تجربه کنید ، علاوه بر این استفاده از این ماژول ها مقرون به صرفه نیز هست.
مشخصات
مشخصات محصول
کد محصول 400011
کارخانه سازنده IP-COM

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

سوال در مورد محصول

سوال و پاسخی در مورد این محصول وجود ندارد.

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode

آیا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

  • سوال بپرسید
  • تماس بگیرید: 
    041-33324869